Laser Printer Supplies
Technical info of the product
| Manufacturer: | CANON | Weight: | 0.69kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 37 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 12 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.79 kg |
| Shipping Box Width | 11 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.004884 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.79 kg |
| Unit Net Weight | 0.69 kg |
| Depth | 113 mm |
| Height | 125 mm |
| Width | 375 mm |
| Retail box quantity | 1 |
| Fits Models | I-Sensys LBP-6000/ LBP-6000 B/ MF 3010 |
| Consumable Colour | Black |
| Consumable Type | Toner cartridge |
| Toner life | 1600 pages |
| Category Code | SLJ |


