Laser Printer Supplies
Technical info of the product
| Manufacturer: | HP | Weight: | 0.62kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 37 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 12.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.785 kg |
| Shipping Box Width | 11.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.005319 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.785 kg |
| Unit Net Weight | 0.62 kg |
| Fits Models | LaserJet Pro: M125, M127fn, M127fw. |
| Consumable Colour | Black |
| Consumable Type | Toner cartridge |
| Toner life | 1500 pages |
| Origin | Genuine product |
| Category Code | SLJ |


