Laser Printer Supplies
Technical info of the product
| Manufacturer: | HP | Weight: | 0.7kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 37 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 12.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.75 kg |
| Shipping Box Width | 11.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.005319 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.75 kg |
| Unit Net Weight | 0.7 kg |
| Consumable Colour | Black |
| Toner life | 1000 pages |
| Category Code | SLJ |


