Laser Printer Supplies
Technical info of the product
| Manufacturer: | HP | Weight: | 0.65kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 36.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 11 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.754 kg |
| Shipping Box Width | 9.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.003814 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.754 kg |
| Unit Net Weight | 0.65 kg |
| Fits Models | HP Color LaserJet Pro MFP M277n, M277dw, M252dw |
| Consumable Colour | Black |
| Consumable Type | Toner cartridge |
| Toner life | 1500 pages |
| Category Code | SLJ |


