Inkjet Supplies
Technical info of the product
| Manufacturer: | CANON | Weight: | 0.118kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 15 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.12 kg |
| Shipping Box Width | 11.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0008625 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.12 kg |
| Unit Net Weight | 0.118 kg |
| Fits Models | PIXMA MP240/260/480, MX320/330 |
| Category Code | SIJ |


