Inkjet Supplies
Technical info of the product
| Manufacturer: | CANON | Weight: | 0.08kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 15 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.13 kg |
| Shipping Box Width | 11.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0009488 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.13 kg |
| Unit Net Weight | 0.08 kg |
| Fits Models | PIXMA iP1600, iP1700, MP470, iP1300, MP220, MP460, iP1800, PIXMA MP450x, PIXMA MP450, PIXMA MP210, PIXMA MP190, PIXMA MP180, PIXMA MP170, PIXMA MP160, PIXMA MP150, PIXMA MP140, PIXMA iP2600, PIXMA i |
| Consumable Colour | Black + Colour |
| Category Code | SIJ |


