Inkjet Supplies
Technical info of the product
| Manufacturer: | CANON | Weight: | 0.04kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 14 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 10 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.052 kg |
| Shipping Box Width | 3 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00042 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.052 kg |
| Unit Net Weight | 0.04 kg |
| Fits Models | PIXMA PRO-10 |
| Consumable Colour | Red |
| Category Code | SIJ |


