Inkjet Supplies
Technical info of the product
| Manufacturer: | CANON | Weight: | 0.036kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 9.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 2.2 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.041 kg |
| Shipping Box Width | 11.1 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000232 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.041 kg |
| Unit Net Weight | 0.036 kg |
| Fits Models | PIXMA TR7550, TR8550, TS6150, TS6151, TS8150, TS8151, TS8152, TS9150, TS9155 |
| Consumable Colour | Magenta |
| Category Code | SIJ |


