Inkjet Supplies
Technical info of the product
| Manufacturer: | CANON | Weight: | 0.15kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 12.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 6 cm |
| Shipping box quantity | 2 |
| Shipping Box Weight | 0.36 kg |
| Shipping Box Width | 7 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0002625 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.18 kg |
| Unit Net Weight | 0.15 kg |
| Fits Models | iPF510, iPF600, iPF605, iPF610, iPF650, iPF655, iPF700 |
| Consumable Colour | Magenta |
| Category Code | SIJ |


