Inkjet Supplies
Technical info of the product
| Manufacturer: | HP | Weight: | 0.18kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 24 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 3 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.202 kg |
| Shipping Box Width | 7 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000504 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.202 kg |
| Unit Net Weight | 0.18 kg |
| Fits Models | MFP X585z; X585dn; X585f; X555dn; X555xh |
| Consumable Colour | Magenta |
| Category Code | SIJ |


