Inkjet Supplies
Technical info of the product
| Manufacturer: | CANON | Weight: | 0.032kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 11 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 2 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.039 kg |
| Shipping Box Width | 9.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000209 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.039 kg |
| Unit Net Weight | 0.032 kg |
| Fits Models | PIXMA MG7750, MG7751, MG7752, MG7753, MG6850, MG6851, MG6852, MG6853, MG5750, MG5751, MG5752, MG5753 |
| Consumable Colour | Magenta |
| Category Code | SIJ |


