Inkjet Supplies
Technical info of the product
| Manufacturer: | CANON | Weight: | 0.028kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 11.4 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 2 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.035 kg |
| Shipping Box Width | 9.2 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0002098 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.035 kg |
| Unit Net Weight | 0.028 kg |
| Retail box quantity | 1 |
| Fits Models | MG6150/MG8150 |
| Consumable Colour | Magenta |
| Category Code | SIJ |


