Inkjet Supplies
Technical info of the product
| Manufacturer: | OTH | Weight: | 0.02kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 19.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 8 cm |
| Shipping box quantity | 2 |
| Shipping Box Weight | 0.093 kg |
| Shipping Box Width | 3 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000234 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.047 kg |
| Unit Net Weight | 0.02 kg |
| Consumable Colour | Photo Cyan |
| Category Code | SIJ |


