Inkjet Supplies
Technical info of the product
| Manufacturer: | CANON | Weight: | 0.04kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 8 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 3.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.047 kg |
| Shipping Box Width | 14.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000406 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.047 kg |
| Unit Net Weight | 0.04 kg |
| Fits Models | BJC-8200, i9100, i950, S800, S820, S820D, S830D, S900, S9000, PIXMA iP4000, PIXMA iP4000R, PIXMA iP5000, PIXMA iP6000D, PIXMA iP8500, PIXMA MP750, PIXMA MP760, PIXMA MP780 |
| Consumable Colour | Cyan |
| Category Code | SIJ |


