Inkjet Supplies
Technical info of the product
| Manufacturer: | HP | Weight: | 0.064kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 11 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 12 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.071 kg |
| Shipping Box Width | 4 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00048 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.074 kg |
| Unit Net Weight | 0.064 kg |
| Fits Models | D4260/C4280/C4380/C5280/D5360 |
| Consumable Colour | Cyan/Magenta/Yellow |
| Category Code | SIJ |


