Inkjet Supplies
Technical info of the product
| Manufacturer: | HP | Weight: | 0.05kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 11.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 6.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.06 kg |
| Shipping Box Width | 3.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0002616 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.06 kg |
| Unit Net Weight | 0.05 kg |
| Fits Models | DeskJet 3735; DeskJet 3750; DeskJet 3760; DeskJet 2630; DeskJet 3720; DeskJet 3730 |
| Consumable Colour | Cyan/Magenta/Yellow |
| Category Code | SIJ |


