Inkjet Supplies
Technical info of the product
| Manufacturer: | HP | Weight: | 0.03kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 11.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 11 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.05 kg |
| Shipping Box Width | 3.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0004428 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.05 kg |
| Unit Net Weight | 0.03 kg |
| Fits Models | HP Deskjet 3720, 3730, 3732 |
| Consumable Colour | Colour |
| Category Code | SIJ |


