Inkjet Supplies
Technical info of the product
| Manufacturer: | HP | Weight: | 0.04kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 11.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 3.9 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.052 kg |
| Shipping Box Width | 11.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0005158 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.052 kg |
| Unit Net Weight | 0.04 kg |
| Retail box quantity | 1 |
| Consumable Colour | Cyan/Magenta/Yellow |
| Category Code | SIJ |


