Inkjet Supplies
Technical info of the product
| Manufacturer: | CANON | Weight: | 0.05kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 16 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 8.5 cm |
| Shipping box quantity | 3 |
| Shipping Box Weight | 0.21 kg |
| Shipping Box Width | 5.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0002493 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.07 kg |
| Unit Net Weight | 0.05 kg |
| Fits Models | PIXMA iP2850, MG2450, MG2550 |
| Consumable Colour | Cyan/Magenta/Yellow |
| Category Code | SIJ |


