Inkjet Supplies
Technical info of the product
| Manufacturer: | CANON | Weight: | 0.06kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 15 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.089 kg |
| Shipping Box Width | 11.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0009488 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.089 kg |
| Unit Net Weight | 0.06 kg |
| Fits Models | MG2140/MG2150/MG2155/MG3140/MG3150/MG2250/MG3250/MG4250 |
| Consumable Colour | Colour |
| Category Code | SIJ |


