Inkjet Supplies
Technical info of the product
| Manufacturer: | CANON | Weight: | 0.06kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 14 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 8.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.069 kg |
| Shipping Box Width | 5.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0006545 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.069 kg |
| Unit Net Weight | 0.06 kg |
| Fits Models | MP240; MP260; MP480; MX320 |
| Consumable Colour | Colour |
| Category Code | SIJ |


