Inkjet Supplies
Technical info of the product
| Manufacturer: | CANON | Weight: | 0.05kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 13.8 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.067 kg |
| Shipping Box Width | 8.4 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0006376 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.067 kg |
| Unit Net Weight | 0.05 kg |
| Consumable Colour | Colour |
| Category Code | SIJ |


