Inkjet Supplies
Technical info of the product
| Manufacturer: | CANON | Weight: | 0.027kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 14.6 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 3.2 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.06 kg |
| Shipping Box Width | 7.2 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0003364 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.06 kg |
| Unit Net Weight | 0.027 kg |
| Fits Models | PIXMA MG6450, PIXMA MG6650, PIXMA MX925, PIXMA MX725, PIXMA iX6850, PIXMA iP8750, PIXMA MG7150, PIXMA iP7250, PIXMA MG5450, PIXMA MG5550, PIXMA MG5650, PIXMA MG6350 |
| Consumable Colour | Black |
| Category Code | SIJ |


