Inkjet Supplies
Technical info of the product
| Manufacturer: | CANON | Weight: | 0.07kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 42.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 35.5 cm |
| Shipping box quantity | 96 |
| Shipping Box Weight | 8.4 kg |
| Shipping Box Width | 33 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0005186 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.088 kg |
| Unit Net Weight | 0.07 kg |
| Fits Models | ip1200, iP1600, iP2200, MP150/170, MP450 |
| Consumable Colour | Black |
| Category Code | SIJ |


