Inkjet Supplies
Technical info of the product
| Manufacturer: | HP | Weight: | 0.1kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 12.4 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 3.8 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.134 kg |
| Shipping Box Width | 11.6 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0005466 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.134 kg |
| Unit Net Weight | 0.1 kg |
| Fits Models | Officejet Pro 251dw, 276dw, 8100, 8600Plus, 8600, 8610, 8620, 8625 |
| Consumable Colour | Black |
| Category Code | SIJ |


