Inkjet Supplies
Technical info of the product
| Manufacturer: | HP | Weight: | 0.13kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 14.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 3.5 cm |
| Shipping box quantity | 2 |
| Shipping Box Weight | 0.311 kg |
| Shipping Box Width | 12 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0003045 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.156 kg |
| Unit Net Weight | 0.13 kg |
| Fits Models | HP Designjet T120; T520 A0/914mm; T520 A1/610mm |
| Consumable Colour | Black |
| Category Code | SIJ |


