Inkjet Supplies
Technical info of the product
| Manufacturer: | HP | Weight: | 0.035kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 12 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.1 kg |
| Shipping Box Width | 12 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00072 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.1 kg |
| Unit Net Weight | 0.035 kg |
| Consumable Colour | Black |
| Origin | Genuine product |
| Category Code | SIJ |


