Inkjet Supplies
Technical info of the product
| Manufacturer: | OTH | Weight: | 0.08kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 16 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 4.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.119 kg |
| Shipping Box Width | 7 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000504 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.119 kg |
| Unit Net Weight | 0.08 kg |
| Fits Models | Canon BJC Series BJC 2XXX series, BJC 4XXX series, BJC 5500/ Canon MultiPass Series MP C20/ MP C2500/ MP C30/ MP C3000/ MP C3500/ MP C50/ MP C5000/ MP C530/ MP C545/ MP C5500/ MP C555/ MP C560/ MP C63 |
| Consumable Colour | Black |
| Category Code | SIJ |


