All In One
Technical info of the product
| Manufacturer: | PANTUM | Weight: | 10.46kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 55.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 46.4 cm |
| Shipping Box Weight | 13.7 kg |
| Shipping Box Width | 43.3 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.1115 cubm |
| Unit Gross Weight | 13.7 kg |
| Unit Net Weight | 10.46 kg |
| Dimensions | 415 x 365 x 350mm |
| Model name | M7100DW |
| USB 2.0 | Yes |
| Memory (RAM) | 256MB |
| CPU | 525 MHz |
| Windows 7 | Yes |
| Windows 8 | Yes |
| Windows 10 | Yes |
| WiFi | Yes |
| Linux | Yes |
| Full-duplex | Yes |
| Paper format and size(mm) | A4/210 C- 297 |
| ETH | Yes |
| Built-in Network | W-LAN 802.11b/g/n |
| Copy function | Yes |
| Duty Cycle, Maximum | 60000 Pages/month |
| Paper Handling input | 250 sheets |
| Paper Handling output | 150 sheets |
| Print speed PPM | 33 |
| Printer Technology | Laser |
| Scan function | Yes |
| Resolution up to | 1200x1200 dpi |
| Category Code | AIO |


