All In One
Technical info of the product
| Manufacturer: | PANTUM |
|---|
| Shipping Box Depth | 51.7 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 38.7 cm |
| Shipping Box Weight | 10.2 kg |
| Shipping Box Width | 38 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.07603 cubm |
| Unit Gross Weight | 10.2 kg |
| Category Code | AIO |


