All In One
Technical info of the product
| Manufacturer: | PANTUM | Weight: | 19.4kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 55.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 52 cm |
| Shipping Box Weight | 22.7 kg |
| Shipping Box Width | 44 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.127 cubm |
| Unit Gross Weight | 22.7 kg |
| Unit Net Weight | 19.4 kg |
| Model name | CM2200FDW |
| USB 2.0 | Yes |
| Memory (RAM) | 512MB |
| Windows 7 | Yes |
| Windows 8 | Yes |
| Windows 10 | Yes |
| Windows Vista | Yes |
| Paper format and size(mm) | A4/210 C- 297 |
| Built-in Network | W-LAN 802.11b/g/n |
| Copy function | Yes |
| First print | 10.6 sec |
| Paper Handling input | 250 sheets |
| Paper Handling output | 150 sheets |
| Print speed PPM | 24 |
| Scan function | Yes |
| Fax Function | Yes |
| Colour printing | Yes |
| Category Code | AIO |


