All In One
Technical info of the product
| Manufacturer: | CANON |
|---|
| Shipping Box Depth | 47.4 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 36.6 cm |
| Shipping Box Weight | 4.442 kg |
| Shipping Box Width | 19 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.03296 cubm |
| Unit Gross Weight | 4.44 kg |
| Category Code | AIO |


