Surge Protectors
Technical info of the product
| Manufacturer: | GEMBIRD | Weight: | 0.35kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 37 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 9 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.473 kg |
| Shipping Box Width | 6 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001998 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.473 kg |
| Category Code | SPR |


