Chargers
Technical info of the product
| Manufacturer: | GEMBIRD | Weight: | 0.85kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 23 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 19 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.059 kg |
| Shipping Box Width | 8 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.003496 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.06 kg |
| Category Code | CHA |


