Chargers
Technical info of the product
| Manufacturer: | GEMBIRD | Weight: | 0.034kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 13 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 2.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.11 kg |
| Shipping Box Width | 13 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0004225 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.11 kg |
| Unit Net Weight | 0.034 kg |
| Dimensions | 69 x 69 x 10 mm |
| Charger features | Wireless |
| Wattage | 5 Watts |
| Category Code | CHA |


