Chargers
Technical info of the product
| Manufacturer: | ANKER | Weight: | 0.062kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 13 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 4 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.139 kg |
| Shipping Box Width | 10 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00052 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.139 kg |
| Unit Net Weight | 0.062 kg |
| Colour | White |
| Model name | PowerPort III mini |
| Charger features | Wall |
| Output power capacity, W | 30 Watts |
| Category Code | CHA |


