Chargers
Technical info of the product
| Manufacturer: | GEMBIRD | Weight: | 0.02kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 18.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 4 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.023 kg |
| Shipping Box Width | 8 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000592 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.023 kg |
| Unit Net Weight | 0.02 kg |
| Colour | Black |
| USB 2.0 | 2 |
| Category Code | CHA |


