Chargers
Technical info of the product
| Manufacturer: | GEMBIRD | Weight: | 0.025kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 14 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 8 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.046 kg |
| Shipping Box Width | 3 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000336 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.046 kg |
| Category Code | CHA |


