Chargers
Technical info of the product
| Manufacturer: | ANKER | Weight: | 0.035kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 13.1 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 4.3 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.11 kg |
| Shipping Box Width | 10.1 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0005689 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.11 kg |
| Unit Net Weight | 0.035 kg |
| Colour | Black |
| Model name | PowerDrive PD 2 |
| Charger features | Car |
| Output power capacity, W | 18 Watts |
| Category Code | CHA |


