Chargers
Technical info of the product
| Manufacturer: | ANKER | Weight: | 0.023kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 11 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 4.2 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.08 kg |
| Shipping Box Width | 11.1 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0005128 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.08 kg |
| Unit Net Weight | 0.023 kg |
| Colour | Black |
| Model name | PowerDrive 2 |
| Charger features | Car |
| Category Code | CHA |


