Chargers
Technical info of the product
| Manufacturer: | GEMBIRD | Weight: | 0.08kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 17.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 3.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.09 kg |
| Shipping Box Width | 13.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0008269 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.09 kg |
| Unit Net Weight | 0.08 kg |
| Colour | White |
| Dimensions | 86 x 65 x 30mm |
| USB 2.0 | 4 |
| Charger features | Wall |
| Output power capacity, W | 15 Watts |
| Category Code | CHA |


