Batteries
Technical info of the product
| Manufacturer: | NITECORE | Weight: | 0.15kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 18 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 16 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.36 kg |
| Shipping Box Width | 5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00144 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.36 kg |
| Unit Net Weight | 0.15 kg |
| Colour | Blackberry |
| Category Code | BAT |


