Batteries
Technical info of the product
| Manufacturer: | NITECORE | Weight: | 0.0445kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 39 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 31 cm |
| Shipping box quantity | 20 |
| Shipping Box Weight | 1.306 kg |
| Shipping Box Width | 10 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0006045 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.065 kg |
| Unit Net Weight | 0.0445 kg |
| Colour | Black |
| Category Code | BAT |


