USB / Lightning Cables
Technical info of the product
| Manufacturer: | OTH | Weight: | 0.06kg |
|---|
| Length | 1.8 m |
|---|---|
| Product Type | Cable |
| Shipping Box Depth | 17 cm |
| Shipping Box Height | 11 cm |
| Shipping box quantity | 6 |
| Shipping Box Weight | 0.47 kg |
| Shipping Box Width | 12 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000374 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.078 kg |
| Unit Net Weight | 0.06 kg |
| Colour | Black |
| Category Code | UCB |


