USB / Lightning Cables
Technical info of the product
| Manufacturer: | GEMBIRD | Weight: | 0.07kg |
|---|
| Length | 1.8 m |
|---|---|
| Product Type | Cable |
| Shipping Box Depth | 12.5 cm |
| Shipping Box Height | 11 cm |
| Shipping box quantity | 5 |
| Shipping Box Weight | 0.38 kg |
| Shipping Box Width | 9 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0002475 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.076 kg |
| Unit Net Weight | 0.07 kg |
| Connectors | USB 3.0 AM to Micro BM |
| Category Code | UCB |


