USB / Lightning Cables
Technical info of the product
| Manufacturer: | GEMBIRD | Weight: | 0.05kg |
|---|
| Length | 1.8 m |
|---|---|
| Product Type | Cable |
| Shipping Box Depth | 17 cm |
| Shipping Box Height | 1.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.07 kg |
| Shipping Box Width | 13 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0003315 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.07 kg |
| Unit Net Weight | 0.05 kg |
| Colour | Black |
| Category Code | UCB |


