USB / Lightning Cables
Technical info of the product
| Manufacturer: | GEMBIRD | Weight: | 0.115kg |
|---|
| Length | 3 m |
|---|---|
| Product Type | Cable |
| Shipping Box Depth | 12 cm |
| Shipping Box Height | 11 cm |
| Shipping box quantity | 4 |
| Shipping Box Weight | 0.47 kg |
| Shipping Box Width | 9 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000297 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.118 kg |
| Unit Net Weight | 0.115 kg |
| Colour | Black |
| Category Code | UCB |


