USB / Lightning Cables
Technical info of the product
| Manufacturer: | GEMBIRD | Weight: | 0.04kg |
|---|
| Length | 0.9 m |
|---|---|
| Shipping Box Depth | 11 cm |
| Shipping Box Height | 1.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.05 kg |
| Shipping Box Width | 10 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000165 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.05 kg |
| Unit Net Weight | 0.04 kg |
| Colour | Black |
| Connectors | Dual USB 2.0 AM to MINI 5PM |
| Category Code | UCB |


