USB / Lightning Cables
Technical info of the product
| Manufacturer: | OTH | Weight: | 0.023kg |
|---|
| Length | 0.9 m |
|---|---|
| Product Type | Cable |
| Shipping Box Depth | 18 cm |
| Shipping Box Height | 0.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.03 kg |
| Shipping Box Width | 13 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000117 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.03 kg |
| Unit Net Weight | 0.023 kg |
| Category Code | UCB |


