USB / Lightning Cables
Technical info of the product
| Manufacturer: | GEMBIRD | Weight: | 0.08kg |
|---|
| Length | 3 m |
|---|---|
| Product Type | Cable |
| Shipping Box Depth | 39.5 cm |
| Shipping Box Height | 34 cm |
| Shipping box quantity | 100 |
| Shipping Box Weight | 11 kg |
| Shipping Box Width | 26 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0003492 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.11 kg |
| Unit Net Weight | 0.08 kg |
| Colour | Black |
| Category Code | UCB |


